INOVACE

Chytrá e-mobilita pro práci

Industralizace a mobilita nás dnes staví před globální výzvy. Obzvláště v městských centrech již vznikají problémy v oblasti znečištění životního prostředí a hluku. Kromě toho je nutné pečlivé zacházení s přírodními zdroji na naší planetě.

Je naší povinností poskytnout řešení, která zajistí budoucnost pro budoucí generace. Všichni zaměstnanci společnosti CVTECH přebírají tuto odpovědnost – společně jsme vytvořili řešení pro sektor užitkových vozidel a dnes jsme předním dodavatelem čistě elektrických užitkových vozidel.

Rozvoj inteligentních řešení

Naším posláním je vždy vyvíjet chytrá řešení, která sladí ekonomiku a ekologii. U toho se můžeme naučit mnoho z přírody, kterou chceme šetřit prostřednictvím našich řešení.

Nabíjecí stanice a baterie

Nezapomínáme na infrastrukturu nabíjení a nabízíme systémy přizpůsobené Vašim individuálním požadavkům.

Prostřednictvím chytrého řešení efektivně řídit svou E-flotilu: otázky týkající se intervalů údržby, správy vozidel nebo správy nabíjení výrazně zjednodušují koordinaci celého Vašeho e-parkoviště.

nabijeni-compressor.png
Ochrana klimatu ve světě

Elektromobily poskytují centralizované řešení pro ochranu klimatu ve světě. CVTECH přeměňuje vozový park na elektrická vozidla – protože nabízíme všechny služby z jediného zdroje.